Zebra P1004238 nyomtatófej 220Xi4 203 dpi #1
P1004238
Zebra P1004238 nyomtatófej 220Xi4 203 dpi
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Epson C32C891323 kiegészítő USB fekete 1 db
Zebra P1080383-434 elülső keret készlet címkeérzékelővel linerless ZD620D
Startech.com 5G2A1SGBB-USB-C-HUB USB-C hub GbE és RS232
i-tec CA5MONITORDOCKPD monitor dokkolóállomás USB-C PD 100W, 20V 6,5A, Ethernet 2,5 Gbps, 8K Ultra HD