i-tec CHARGER-C140W töltő USB-C PD 28 V 5 A bemenet 100-240 V #1
CHARGER-C140W
i-tec CHARGER-C140W töltő USB-C PD 28 V 5 A bemenet 100-240 V
i-tec CHARGER-C140W beltéri USB-C PD 3.1 töltő, 140 W kimenet, bemenet 100–240 V, 28 V/5 A kimenet. Túlmelegedés elleni védelem, fekete.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás