i-tec C31METALVGA60HZ USB-C VGA adapter 60Hz 0,15 m fémházas #1
C31METALVGA60HZ
i-tec C31METALVGA60HZ USB-C VGA adapter 60Hz 0,15 m fémházas
i-tec USB-C VGA adapter fém kivitelben, asztroszürke színben. 0,15 m hosszú, USB-C bemenet és VGA kimenet, tömege 27 g, méretei kb. 45 × 30 mm. Csomagolásban 1 db, méretek 145 × 130 × 25 mm.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás