Eaton 9SXEBM72R 9SX EBM 72V Rack2U VRLA 9Ah #1
9SXEBM72R
Eaton 9SXEBM72R 9SX EBM 72V Rack2U VRLA 9Ah
Az Eaton 9SXEBM72R külső akkubővítő 72 V VRLA technológiával, 9 Ah kapacitással, 40,5 kg tömeggel, 438 mm szélességgel és 86,5 mm magassággal, 2U rack kivitelben.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás