Datalogic WLC4190-WH-433 töltőállomás fehér 0.433 GHz
Termékleírás
Jellemzők
A készülék 0,433 GHz-es vezeték nélküli sávon kommunikál, így a töltés közben is stabil kapcsolatot biztosít a készülék és a rendszer között.
A termék fehér színű és egyszerűen telepíthető, így gyorsan járhatsz vele.
APC SRT6KRMXLI Smart-UPS SRT 6000 VA 6000 W 230 V 4U 10 AC kimenetek
APC SRT6KXLI Smart-UPS SRT 6000VA LCD 230V online rack-torony