Vertiv GXT5-5000IRT5UXLN Liebert 5kVA online UPS 230V 8 kimenetek 2xC19 6xC13 rack-tower
Termékleírás
Liebert GXT5-5000IRT5UXLN dupla konverziós online UPS, 5 kVA / 5 kW, 230 V-os hálózathoz méretezve. Rack vagy torony kivitelben erkezik, kényelmesen illeszthető a környezetedbe.
Topológiája dupla konverziós online rendszer, amely folyamatosan tartja a feszültséget a bemenet és a kimenet között. Kimeneti teljesítmény 5000 W, azaz 5 kVA terhelhetőség. AC kimenetek 8 darab, ebből 2 x IEC C19 és 6 x IEC C13, tehát több készülék csatlakoztatható egyszerre. A csatlakozók között van USB, Serial és EPO port is, ezekkel könnyen hozzáférsz az állapothoz.
Akkumulátor-technológiája VRLA zárt ólomakkumulátor, 12 V, 9 Ah kapacitású, és hot swappable modulokkal cserélhető.