Brother LTZ1R026FPIP csőjelző tekercs barna 250x26 mm 351 címke
Termékleírás
A címkék mérete 250 x 26 mm. A tekercsenként 351 címke található, a termék színe barna. Az előre kivágott forma gyors telepítést tesz lehetővé.
Ez a modell praktikus választás, ha megbízható és gyors jelölést keresel a szerelőműhelyben.
Zebra 3013781 Lab Resist 22x18mm
Zebra 74941 gyantás szalag Image Lock 64mmx74m, 12 db dobozban
Zebra 3017127 címke 105x105 mm fehér, termál transzfer, tartós ragasztó, belső 25,4 mm