BSS1D300110
Brother BSS1D300110 Standard wax-gyanta termáltranszfer fekete 110 mm x 300 m
BROTHER BSS-1D300110 standard wax/resin fekete termáltranszfer szalag 110 mm x 300 m. Kiváló minőségű nyomtatási eredmény ipari címkenyomtatáshoz, kompatibilis TD nyomtatókkal.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Zebra 880330-019 Z-ULTIM 3000T 32x19mm fehér poliészter permanens ragasztó 7,62 cm belső átmérő 20 cm max. átmérő 80904 címke dobozonként
HP Inc. C9380A nyomtatófej DesignJet 72 szürke és fotó fekete kompatibilis T610, T620, T770, T1100
Zebra 10012712-3 Z-Band Fun fehér 1" x 10"