BDE1J000102102
Brother BDE1J000102102 Címketekercs 102mm x 58m öntapadós direkt-termál folytonos fehér
102 mm széles, 58 m hosszú, fehér öntapadós, folyamatos direkt termál címketekercs Brother nyomtatókhoz. 8 tekercs/csomag, karton tömege 6,84 kg; palettán 63 karton, 9 réteg, 504 tekercs. Gyártva Spanyolországban.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Zebra 02100BK08045 2100 viaszos nyomtatószalag 80mm x 450m 12 db
Zebra 200957 Z-Perform 1000T 105x148 mm fehér öntapadós címke 7,62 cm belső 4508 címke csomag 1127 db tekercsenként
Zebra 10027730K Z-Band Quickclip Wristband 30.2x279.4mm polypropylene fehér termáltranszfer
Zebra 3006308-T Z-Perform 1000D öntapadós címke 70x32 mm, tekercs max. átmérő 20 cm
Zebra 10012718-5 Z-Band Splash Wristband 1" x 10", fehér, 350 darab tekercsenként, dobozonként 4 db
Zebra 3008426 8000T Blood Bag Polipropilén Fehér TT PERM ADHES 102x102mm 25mm
Epson 7113417 pp matt címke tekercs 102x51 mm 2310 címke
Zebra 87000 Z-Select 2000D címke 100x50 mm fehér öntapadós tekercs 1300 db tekercsenként 4 tekercs doboz