Assmann DN-PWR24048 Ipari tápegység 48V 240W DIN-sínre szerelhető fém ház 90-264 V AC 47-63 Hz #1
DN-PWR24048
Assmann DN-PWR24048 Ipari tápegység 48V 240W DIN-sínre szerelhető fém ház 90-264 V AC 47-63 Hz
Assmann DN-PWR24048 ipari tápegység 240 W, 48 V DC kimenet, bemenet 90-264 V AC, 47-63 Hz, DIN sínre szerelhető, fémdobozos kivitel, zöld ezüst szín, 58 mm széles, Tajvanon gyártva.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás