Assmann AK-340301-050-S DisplayPort DVI-D átalakító kábel 5 m fekete #1
AK-340301-050-S
Assmann AK-340301-050-S DisplayPort DVI-D átalakító kábel 5 m fekete
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Belkin AUC009BTLV SoundForm Bolt True Wireless Bluetooth fülhallgatók levendula színű
Assmann AK-340303-030-S DisplayPort HDMI adapter kábel 3 m
Assmann AK-340107-200-S DisplayPort M/M 20 m UHD 8K 60 Hz aranyozott csatlakozó
Logitech 981-001493 Zone Wireless 2 ES for Business grafitszürke Bluetooth 50 m 20-20000 Hz Teams
Logitech 981-001263 PRO X 2 LIGHTSPEED fejhallgató 50 mm grafén hangsugárzó, LIGHTSPEED vezeték nélküli, Bluetooth, 3,5 mm, 50 óra üzemidő