Assmann AK-340107-200-S DisplayPort M/M 20 m UHD 8K 60 Hz aranyozott csatlakozó
Termékleírás
Ez az Assmann AK-340107-200-S DisplayPort AOC hybrid kábel 20 méter hosszú, két DisplayPort csatlakozóval, 8K 60 Hz UHD támogatással és aranyozott érintkezőkkel.
Fő jellemzők
Az adatok szerint a kábel hosszúsága 20 m, a csomagolás szélessége 200 mm, mélysége 60 mm, tömege 750 g. Mennyiség csomagonként: 1 db. Származási orzság: Kína.
Ezáltal ideális olyan rendszerekhez, ahol 8K 60 Hz képminőségre van szükség. A kábel hosszú távon is megbízható, és könnyen beüzemelhető a kompatibilitás miatt.