APC SRTG192XLBP4 Smart-UPS RT 192V 32X5Ah VRLA fekete #1
SRTG192XLBP4
APC SRTG192XLBP4 Smart-UPS RT 192V 32X5Ah VRLA fekete
APC SMART-UPS RT 192V VRLA akkumulátorcsomag, 32×12V/5Ah, fekete, 91 kg, 440×130 mm, 3U rack-be szerelhető, csomagolás 580×335×780 mm.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás