APC GVSUPS30K0B4HS Galaxy VS 30 kW 400 V 3-fázisú UPS LCD VRLA #1
GVSUPS30K0B4HS
APC GVSUPS30K0B4HS Galaxy VS 30 kW 400 V 3-fázisú UPS LCD VRLA
APC Galaxy VS UPS 30 kW 3F online UPS, 30 kVA, 480 V bemenet, VRLA akkumulátor, LCD kijelző, torony, fehér, Ethernet, IEC 62040-1-1/62040-2, OSHPD; Start-Up Service 5X8.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás