AOC Q27G42XNE gaming monitor 27" QHD 2560x1440 180 Hz 1 ms HDR10 VESA Adaptive Sync built-in speakers #1
Q27G42XNE
AOC Q27G42XNE gaming monitor 27" QHD 2560x1440 180 Hz 1 ms HDR10 VESA Adaptive Sync built-in speakers
27 hüvelykes AOC Q27G42XNE QHD monitor 2560x1440, 180 Hz, 1 ms GTG, HDR10, beépített hangszórók, FreeSync, VESA, fekete‑vörös dizájn.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
energy class image
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás