WMK0301000000
AG Neovo WMK0301000000 WMK-03 falra szerelhető monitortartó 60 kg 15"-48" VESA 100x100-200x200 0-15° fekete
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
WMK-03 falra szerelhető tartó 60 kg teherbírású, fekete, és ideális 15–48 hüvelykes monitorokhoz.
Fő jellemzők
A termék 100 x 100 mm és 200 x 200 mm közötti VESA rögzítési szabványokkal muködik.
0–15 fok közötti billentéssel állítható a látószög, így személyre szabhatod a beállítást.
A minimális képernyőméret 15 hüvelyk, a maximális 48 hüvelyk, ezzel széles körben használható.
A masszív, fekete felület diszkréten illeszkedik a legtöbb környezethez.
Az összeszerelés gyors, a kábelezést pedig egyszerűen le lehet vezetni a fal mögé.
Ergotron 61-132-223 Neo-Flex Cantilever UHD 54 kg 37"-70" 200x200-600x400 0-16
Startech.com ARMDUAL duál monitortartó kar 12"-24" 75x75-100x100 mm magasságigazítás -90 - 90
Ergotron 33-396-085 Neo Flex Dual Monitor Lift Stand 6,4 kg 24.5" 75x75-100x100 fekete