Zebra ZT41142-T0E00C0Z TT 203 dpi 114 mm címke szélesség 104 mm nyomtatási szélesség USB LAN BT RFID #1
ZT41142-T0E00C0Z
Zebra ZT41142-T0E00C0Z TT 203 dpi 114 mm címke szélesség 104 mm nyomtatási szélesség USB LAN BT RFID
Zebra ZT41142-T0E00C0Z címkenyomtató 203 dpi, címke max 114 mm szélesség, nyomtatható szélesség max 104 mm, 356 mm/s, RFID UHF, érintő kijelző, USB (2x), RS232, Ethernet és Bluetooth 4.1, EPL/ZPL/ZPLII emulációval.
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás