Zebra PWR-BUA5V16W0WW Tápegység 100-240 V AC 5.4 V DC 3 A 16 W beltéri #1
PWR-BUA5V16W0WW
Zebra PWR-BUA5V16W0WW Tápegység 100-240 V AC 5.4 V DC 3 A 16 W beltéri
Zebra PWR-BUA5V16W0WW beltéri AC/DC töltő, 100-240 V bemenet, kimenet 5.4 V DC 3 A, 16 W, fekete.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás