Zebra PWR-BGA12V50W0WW tápegység 12V 50W 4.16A beltéri bemenet 100-240V fekete #1
PWR-BGA12V50W0WW
Zebra PWR-BGA12V50W0WW tápegység 12V 50W 4.16A beltéri bemenet 100-240V fekete
Zebra PWR-BGA12V50W0WW beltéri tápegység, 12 V kimenet, 4,16 A, 50 W, bemenet 100-240 V, fekete, célja akkumulátor töltő.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás