Zebra PWR-BGA12V108W0WW tápegység 12V 108W bemenet 100-240V #1
PWR-BGA12V108W0WW
Zebra PWR-BGA12V108W0WW tápegység 12V 108W bemenet 100-240V
Zebra PWR-BGA12V108W0WW AC/DC tápegység 100-240 V bemenettel, 12 V kimenet és 108 W teljesítmény, fekete színben. Kézi számítógépek energiaellátására tervezték.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás