P1112750-010
Zebra P1112750-010 nyomtatófej ZE511 kompatibilitás 300 dpi
Zebra ZE511-hez kompatibilis printhead készlet, 300 dpi, RH LH verziók, 1 db a csomagban
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Mennyég: 1 db a csomagban, és 1 db a dobozban.
Egyszerű csere és megbízható teljesítmény.
Zebra CRD-TC7X-DACH-01 TC7X dokkoló aktív tok fekete
I-tec CADUA4KDOCKPDB100 univerzális 4K dokkoló PD 85W USB-C Ethernet
Zebra P1083320-033 platen roller készlet ZT620
Zebra P1053360-015 vezető lemez 105SLPlus-kompatibilis
Zebra MNT-MPM-VHDRD1-01 műszerfalra szerelhető tartó ZQ300 sorozat fekete autós
Zebra P1112640-010 Nyomtatófej kompatibilitás ZD421 Direct Thermal
i-tec C31FLAT2PDPRO100W usb-c ergo dock ezüst 100 W power delivery ethernet 1G microSD SD
Zebra P1083320-061 nyomtató-kellékanyag tartó készlet kompatibilis ZT620
i-tec CA6MONITORDOCKPD 6x 4K LCD dokkoló USB-C 3.2 Gen1 PD 140W 2,5 Gbit Ethernet 24V 10A