Zebra LS1203-7AZU0100ER LS1203 1D lézer USB kábel állvány fekete
Termékleírás
Áramellátás 5 V DC, áramfogyasztás 100 mA. Tömeg 122 g, méretek 60,9 mm szélesség és 180,3 mm mélység. A készülék fekete színű, a csomagban USB-kábel és állvány is van, így azonnal használatra kész. Olvasási sebesség 100 olvasás/sec, ami gyors visszaolvasást biztosít a kiskereskedelmi környezetben.