Zebra DS2208-SR7U2500AZW kézi vonalkódolvasó 1D2D usb rs-232 rs-485 ip42 fekete #1
DS2208-SR7U2500AZW
Zebra DS2208-SR7U2500AZW kézi vonalkódolvasó 1D2D usb rs-232 rs-485 ip42 fekete
Zebra DS2208 kézi vonalkódolvasó 1D/2D olvasásra, vezetékes USB, RS-232 és RS-485 csatlakozásokkal, fekete, IP42, 161,6 g, 66 x 99 mm, 4,5–5,5 V USB táplálás, 250 mA áramfelvétel.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás