Zebra CBL-TC2Y-USBC90A-01 USB-A és USB-C kábel 90 fokos 1,1 m fekete
Termékleírás
Datalogic 91ACC0093 Skorpio X5 olvasó akkumulátor
Honeywell IH25-BR-5 RFID konzol ScanPal EDA52
Mobilis 065023 PROTECH-CASE FOR ZEBRA TC15 TN28 SOFTBAG 84x20x178 mm
Zebra 450035 Power R12-sorozat kiegészítő akkumulátor Xslate R12
Honeywell 8600504SOFTSTRAP Soft strap fekete gumi 20 db
Honeywell CT30P-BTSC-001 CT30 XP fertőtlenítőre kész akkumulátor 3400mAh
Honeywell CT32-DB-UVN-0 CT32 nem bootolt kijelző dokkoló kompatibilis CT32 fekete 1 db
Zebra BTRY-MC9X-26MA-01 akkumulátor 7.2V 2600mAh Li-ion MC9X kompatibilis
Zebra CRD-WT64-5S5BE-01 WT64 5-slot Ethernet cradle beltéri töltő kézi számítógéphez fekete
Zebra PS1370 Pre-regulator 19-90 VDC bemenet 15 VDC kimenet 90 W VC80 kompatibilis