Zebra 05100BK11045 Ribbon 5100 Resin szélesség: 110 mm szalaghossz: 450 m mag: 25 mm dobozonként: 6 db #1
05100BK11045
Zebra 05100BK11045 Ribbon 5100 Resin szélesség: 110 mm szalaghossz: 450 m mag: 25 mm dobozonként: 6 db
RIBBON 5100 RESIN nyomtatószalag Zebra készülékekhez, 450 m hosszú, 110 mm széles, 25 mm maggal. Dobozonként 6 darab.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás