Zebra 04800CT11007 festékszalag 110mm 74m kompatibilis ZD420c, ZD420c-HC 6 db #1
04800CT11007
Zebra 04800CT11007 festékszalag 110mm 74m kompatibilis ZD420c, ZD420c-HC 6 db
Zebra 110 mm-es resin szalag, 74 m hosszú, 11 cm széles, 6 tekercses dobozban. Kompatibilis ZD420c és ZD420c-HC nyomtatókkal, tartós és éles nyomatokat ad.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Zebra 3005676 Z-Perform 1000T 102x51 mm fehér öntapadós címke 10960 db-csomag 2740 db-tekercs