Zebra 02300BK10245 2300 wax szalag 102mm x 450m fekete #1
02300BK10245
Zebra 02300BK10245 2300 wax szalag 102mm x 450m fekete
Zebra 2300 viaszos szalag, 102 mm x 450 m, fekete, MPN 02300BK10245; dobozos csomagolásban 12 tekercs.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Zebra 3016407-T Z-Perform 1000D 102x192 mm öntapadós címke 25 mm mag, 12 dobozos csomag
Zebra 10038478 Z-ultimate 2000T fehér címke 76.2x14mm 1500db tekercsenként
Zebra 10006995K Z-Band direct karszalag fehér 25,4x279,4 mm PP termál transzfer
Zebra 3007007 Z-PERFORM 1000D fehér címke papír direkt termál állandó ragasztó 76x38 mm
Seiko 42100630 SLP-SRL fehér öntapadós címke 54x101 mm 220 címke tekercsenként
Zebra 3006131 Z-Peform 1000D 75,4 mm 14,6 m 19 mm 30 db
Zebra 10012718-4 Z-Band splash wristband 1" x 10" fehér termál transzfer 350 címkék
Zebra ZIPRT3017402 címke tekercs 102x25 mm fehér papír termál transzfer 76 mm belső átmérő 4000 címkék tekercsen
Zebra 3002802 Z-PERF 1000T removable 108x38mm címke fehér papír bevonat nélküli 3000 db tekercs 76 mm belső mag
Zebra 880344-025 Z-Ultimate 3000T 76x25 mm fehér polyester öntapadós címke
Zebra 10012712-6 Z-Band Fun 25x254mm 1" x 10" Termál transzfer Öntapadós 350 címke tekercsen 4 tekercs
Zebra 3011711 PolyE 3100T tekercs 102x102mm fehér polietilén fényes felület tartós ragasztó 76mm mag doboz4
Seiko 42100728 SLP-JWL fehér öntapadós nyomtatócimke 5,15 cm x 1,1 cm 525 darab tekercsen
Zebra 87394 Z-Perform 1000T öntapadós címke 10x5 cm 2820 db tekercsen
Seiko 42100622 SLP-TRL Toughie címke 28x89 mm 130 címke tekercsenként 2 tekercs csomag