Vertiv GXT5-EBC72VRT2U külső akkumulátor-szekrény 72V 3000VA
Termékleírás
Fő jellemzők
Műszaki adatok
A VRLA technológiájú akkumulátor 9 Ah kapacitású és 12 V-os rendszerfeszültségű.
A külső tároló modul 72 V-os rendszerhez készült, 3000 VA-os teljesítményhez illeszkedik. A termék CE tanúsítvánnyal rendelkezik, így megfelel a hazai és EU-s előírásoknak, hálózati kapcsolatra is alkalmas.
A szélesség 430 mm, a mélység 602 mm, a magasság 85 mm, a csomagolás méretei pedig 570 × 617 × 262 mm. A burkolat fekete, rack vagy torony telepítésre alkalmas, és könnyen illeszkedik a meglévő környezetbe.
Kialakítás és telepítés
APC RBC30 csereakkumulátor VRLA 12V