Vertiv GXT5-2000IRT2UXLN GXT5 online UPS 2kVA 2000W 8 db kimenet C13 bemeneti C20 36V VRLA 9Ah torony 2U fekete #1
GXT5-2000IRT2UXLN
Vertiv GXT5-2000IRT2UXLN GXT5 online UPS 2kVA 2000W 8 db kimenet C13 bemeneti C20 36V VRLA 9Ah torony 2U fekete
Vertiv GXT5-2000IRT2UXLN online UPS 2 kVA/2000 W. 8 AC kimenet (C13), C20 dugasz, VRLA akkumulátor 9 Ah, 36 V. Tower 2U, fekete. Megfelel RoHS/REACH, UL1778 4th Ed, FCC Part 15 Class A, ISTA 1A.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás