Vertiv GXT5-1500IRT2UXL 1,5 kVA 1500 W 230 V online torony 2U 8 C13
Termékleírás
GXT5-1500IRT2UXL egy online, dupla konverziós UPS, ami kiemelten megbízható villamos energia-szolgáltatást nyújt kritikus eszközöknek. Kimeneti összteljesítmény 1,5 kVA, a kimenő teljesítmény pedig 1500 W, így stabil védelmet ad különféle terhelések alatt is. 8 darab AC kimenetet biztosít C13 típusú aljzatokkal, a bemenet pedig C14 dugaszoló csatlakozóval érkezik. A toronyba szerelt kivitel 2U keretkapacitást foglal magában, a színe pedig fekete.
Fő jellemzők
Mentési idő általános töltöttségnél: 5,6 perc teljes terhelés mellett, illetve 16,3 perc fél terhelésnél. A töltőáram 2,2 A, ami gyors feltöltést tesz lehetővé, miközben a teljesítményhatárok megőrzése a cél. A toronyba szerelt kivitel könnyen integrálható szerver- és hálózati környezetbe, 2U keret és fekete szín jellemzi. A hallózati állapot figyelése és logolása egyszerű, így könnyen beilleszthető a meglévő infrastruktúrába.