Startech.com USBC-HDMI-CDP2HD4K60 USB-C-HDMI adapter 4K60
Termékleírás
StarTech.com USBC-HDMI-CDP2HD4K60 egy kompakt USB-C bemenettel rendelkező HDMI adapter, amely 4K felbontást támogat 60 Hz frissítéssel.
A termék színe szürke, mélysége 44 mm, magassága 10,5 mm, tömege pedig 16 g.
Csomagolási adatok: szélesség 125 mm, mélység 225 mm, magasság 15 mm, gyűjtőkartononként 300 darabk, gyűjtőkarton szélessége 320 mm és hossza 500 mm.