Startech.com TBLT5MM80CM240WWH Thunderbolt 5 kábel 0,8 m fehér 80 és 120 Gbps 8K60Hz 240W
Termékleírás
StarTech.com TBLT5MM80CM240WWH fehér Thunderbolt 5 kábel, 0,8 m hosszú, mindkét vége apa csatlakozóval. A kábel akár 80 Gbps adatátvitelt biztosít, egyes verziókban 120 Gbps is elérhető, és 240 wattos áramellátást támogat, így nagy teljesítményű eszközök összekapcsolására is alkalmas. Támogatja a 8K felbontású megjelenítést 60 Hz-en.
Vezérlés és megfelelés: a kábel CE, FCC és RoHS tanúsítványokkal rendelkezik, és átmérője 4,6 mm. A csomag 1 darab kábelt tartalmaz, a gyűjtőkartononként 60 darab található. A csomagolás szélessége 128 mm, mélysége 220 mm. A hosszabb leírásban a alklmazásokat is kiszolgálja.
Részletes adatok: gyűjtőkartononként 60 db van. A gyűjtőkarton mérete 292 mm hosszú és 435 mm széles. A csomagolás méretei 128 mm széles, 220 mm mély. A termék megvásárolható egy darabos kiszerelésben.