Startech.com SVA20N2NEUA 20 V DC tápegység dokkolókhoz DK30A2DH és DK30ADD beltéri fekete CE GS PSE UL #1
SVA20N2NEUA
Startech.com SVA20N2NEUA 20 V DC tápegység dokkolókhoz DK30A2DH és DK30ADD beltéri fekete CE GS PSE UL
StarTech.com SVA20N2NEUA beltéri 20 V DC dokkoló-táp a DK30A2DH és DK30ADD dokkolókhoz, bemenet 100–240 V, fekete, CE/GS/PSE/UL tanúsítványok, 1,219 m kábel, 40 × 75 mm méret, csomagolás 295 × 380 × 103 mm.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás