Startech.com SVA12M5NA univerzális hálózati töltő adapter 12V 5A bemeneti 110-240V AU, EU, JP, NA, UK #1
SVA12M5NA
Startech.com SVA12M5NA univerzális hálózati töltő adapter 12V 5A bemeneti 110-240V AU, EU, JP, NA, UK
StarTech univerzális hálózati töltő adapter 12V 5A. Bemenet 110–240 V, kimenet 12 V DC, 5 A. 1,02 m kábel, AC csatlakozók AU, EU, JP, NA, UK. RoHS, CE, FCC, UL tanúsítványokkal.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás