Startech.com SFP10GSRST 10G SFP optikai adóvevő LC SR Cisco kompatibilis 11.1 Gbps
Termékleírás
Termék jellemzői
A masina ezüst színű kivitelben érkezik és kompakt, ezért könnyen beépíthető a meglévő hálózati rendszerbe. Cisco eszközöke, ami megkönnyíti a beépítést a meglévő hálózathoz. Áramfogyasztás tipikus 1,2 W, és meghibásodások közötti átlagos idő (MTBF) 1 967 709 óra.
Fizikai méretei: 12 mm szélesség, 60 mm mélység, 10 mm magasság.
Megfelel RoHS, CE, FCC, UL és REACH tanúsítványoknak, és a hálózaati környezetbe könnyen illeszkedik, így simán beépíthető a meglévő rendszerek közé. LC duplex csatlakozás szükséges, és a 1,2 W tipikus fogyasztás mellett stabil marad a hosszú távú üzemidőben.