Startech.com SAT32M225 2.5" M.2 to SATA keret
Termékleírás
StarTech.com SAT32M225 egy kompakt keret, amely lehetővé teszi, hogy egy M.2 SSD-t használj a hagyományos SATA alapú rendszerekben. Host csatlakozófelület: SATA, kimeneti interfész: M.2. A készülék zöld színű, CE és FCC tanúsítvánnyal rendelkezik, és az adtviteli sebessége legfeljebb 6 Gbit/s. A méretei 70 mm széles, 100 mm mély, 7 mm magas.
Jellemzők
Ez a keret 2.5" helyre szerelhető és a M.2 SSD-t egy SATA környezethez köti. A csomagolás méretei: szélesség 175 mm, mélység 145 mm, magasság 32 mm.
Használat során helyezd be a megfelelő M.2 SSD-t, és csatlakoztasd SATA felületre, majd rögzítsd a számítógép vagy a keret 2.5" foglalatába.