Startech.com S25SLOTR 2.5" beépíthető HDD rekesz fekete
Termékleírás
StarTech.com S25SLOTR egy 2,5 hüvelykes méretű, kivehető HDD-bay, amely a PC slotjába illeszthető. A fekete kivitelben érkező egység mérete 6,35 cm (2,5"), tömege 158,37 g, a csomagolás tömege pedig 234 g. Termék kódja: S25SLOTR.
A kivehtő dizájn gyors hozzáférést biztosít a merevlemezekhez, így a 2,5" meghajtók cseréje egyszerűen elvégezhető a rendszerben.
A 2,5" meghajtókhoz ideális megoldás, amely közvetlenül a PC slotba illeszkedik. A kivehető dizájnnak köszönhetően gyorsan ki- és behelyezhető a meghajtó, legyen szó karbantartásról vagy frissítésről. A kompakt méret és a fekete kivitel jó esztétikát ad a számítógép belső terének.
APC AP7553 Rack PDU 0U 32A 230V 24 kimenet 20C13 és 4C19 3.05 m
APC AP9563 Rack PDU Basic 1U 20A 120V NEMA 5-20P 10x NEMA 5-20R 3,66 m
Reiner 2708016-000 Sct authenticator mini Megjelenítő TFT Méret 49 x 67,5 x 12,1 mm Szín Fekete SHA-1, SHA-256, SHA-512