Startech.com POEINJ30W PoE injektor 30 W 48-56 V 802.3af 802.3at 10 100 1000 Mbit s 100 m RoHS CE FCC UL #1
POEINJ30W
Startech.com POEINJ30W PoE injektor 30 W 48-56 V 802.3af 802.3at 10 100 1000 Mbit s 100 m RoHS CE FCC UL
StarTech PoE Injector POEINJ30W, portonként 30 W, 10/100/1000 Mbit/s, bemenet 48–56 V, max 37 W fogyasztás, 100 m hatótáv, RoHS CE FCC UL tanúsítványok.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás