Startech.com MST14DP123DP DisplayPort elosztó hub 3x DisplayPort DP 1.4 8K
Termékleírás
Letisult, fekete-szürke kivitelben érkezik, a készülékház műanyagból készült és méretei 105 x 43 x 14 mm. A csomagolás mérete 142 x 170 x 30 mm, így könnyen tárolható. A csomag részeként Micro-USB kábelt is mellékelnek, ami a tápellátáshoz szükséges lehet.
Fő jellemzők
Rendeld meg most, hogy gyorsan bővíthetd a vizuális felületet.
Startech.com SATPCIEX8ADP 6 sata-to-pcie adapter sata 15-tűs pci-e 8-pin kábelhossz 0,15 m
Startech.com MXTHQMM5MA vga audio kábel 5 m mindkét végén VGA és 3,5 mm csatlakozó