Startech.com MDP2HD4K60S mini displayport to HDMI adapter 4K60
Termékleírás
StarTech.com MDP2HD4K60S egy kompakt Mini DisplayPort–HDMI adapter, amely lehetővé teszi, hogy DisplayPort kimenetű gépen megjelenítsd a képet HDMI monitoron vagy projektoron. A kábel hosszu: 0,148 m és a tömeg mindössze 11 g, így kényelesen hordozható. A bemenet Mini DisplayPort, a kimenet HDMI, és a készülék támogatja a 4K felbontást 60 Hz-en, ami tiszta, részletgazdag képet ad.
Megfelel CE és RoHS előírásoknak, így biztonságos a mindennapi használatban. A készülék tömege 11 g, a méretei pedig 22 mm szélesség és 152 mm mélység. A csomagolás szélessége 200 mm, mélysége 220 mm és magassága 10 mm. Mennyiség csomagonként: 1 db.