Startech.com IM12D1500P univerzális hálózati adapter 12V 1,5A 110-240V 1,37 m #1
IM12D1500P
Startech.com IM12D1500P univerzális hálózati adapter 12V 1,5A 110-240V 1,37 m
StarTech IM12D1500P univerzális 12 V DC adapter, 18 W, bemenet 110–240 V, kimenet 12 V DC, 1,5 A, 1,37 m kábel, beltéri használat, fekete műanyag ház. CE, FCC, RoHS.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás