Startech.com HDDCASE25BK 2.5" merevlemez tok védőtok műanyag fekete #1
HDDCASE25BK
Startech.com HDDCASE25BK 2.5" merevlemez tok védőtok műanyag fekete
StarTech.com HDDCASE25BK fekete 2,5 hüvelykes merevlemez tok, műanyagból, méretei 82 × 105 × 15 mm, 3 darabos csomagolás, RoHS CE REACH.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás