Startech.com HB30CM4AB 4-portos USB-C hub USB-C host felület, 4x USB-A, 5 Gbps, fekete, műanyag
Termékleírás
Fő jellemzők
Könnyen elhelyezhető a munkaasztalon, szélessége 50 mm, mélysége 135 mm, a magassága 20 mm. Csatlaktoztatva a Type-C portra, a többi portokra különböző eszközöket tudsz csatlakoztatni. Jó választás akkor is, ha egyszerre kell használni pendrive-ot és külső merevlemezt. A csomagolás szélessége 170 mm, mélysége 142 mm, magassága 30 mm.