Startech.com HB30CM3A1CB 4 portos USB-C hub USB 3.2 Gen 1 Type-C Type-A
Termékleírás
A méretei: szélesség 50 mm, mélység 135 mm, magasság 20 mm, és a csomagolás mérete 170 × 142 × 30 mm.