Startech.com HB30C4AIB 4-portos USB-C hub fekete USB 3.2 Gen1 5 Gbps
Termékleírás
A készülék fekete kivitelű, háza műanyagból készült, és busz tápellátású, tehát külső tápegység nélkül működik a géppel együtt. A méretei kompaktak: szélesség 34,9 mm, mélység 85 mm, magasság 19 mm, így könnyen elfér az asztalon. Csomagolás méretei 170 mm x 142 mm x 30 mm. A csatlakoztatás egyszerű és gyors, az alklmazásban is könnyen beállítható.