FAN6X25TX3H
Startech.com FAN6X25TX3H számítógép-ház ventillátor 60x60x25 mm 12 V 5000 RPM kettős golyóscsapágy
StarTech.com FAN6X25TX3H 60x60x25 mm-es számítógép-házventilátor, 12 V, max 5000 RPM, kettős golyóscsapágy, fekete.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
Jótállás nélkül
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
StarTech.com FAN6X25TX3H 60x60x25 mm-es számítógép-házventilátor, 12 V, max 5000 RPM, csapágy típusa: kettős golyóscsapágy, fekete kivitelben.
A méretek: szélesség 60 mm, mélység 60 mm, magasság 25 mm. Így a rekeszhez és a telepítéshez gyakran megfelelő.
A kettős golyóscsapágyas konstrukció tartósságot és stabil forgást biztosít, a 12 V-os ellátás pedig a legtöbb PC-tápvonalhoz illeszkedik, hállózati jellemzők nélkül.
be quiet! BK043 Pure Rock Pro 3 LX 2x120 mm pwm argb ventilátorok
be quiet! BW020 Light Loop 240mm fekete 2x120mm ARGB PWM CPU vízhűtő
Be quiet! BL109 Pure Wings 3 140mm PWM high-speed 1800rpm 122,6 m3h 2,44 mmH2O 30,5 dB fekete
Be quiet! BK036 Dark rock pro 5 2x135 mm PWM ventilátorok
be quiet! BL132 Light Wings LX 120mm PWM Reverse Black ARGB 16 LED 1500 RPM 83 m3h 1.04 mmH2O
Be quiet! BL133 Light Wings LX 120mm PWM Reverse White rendszerventilátor