FAN4EXT12
Startech.com FAN4EXT12 12in 4-pin ventilátor tápkábel meghosszabbító Molex 4-pin mindkét végén 0,305 m RoHS CE REACH
StarTech FAN4EXT12 12 hüvelykes, 4‑pin ventilátorkábel két Molex 4‑pin csatlakozóval. Hossz 0,305 m. RoHS, CE és REACH tanúsítványokkal. Tömeg 5 g, csomagolás méretei 125 × 225 × 8 mm.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
Jótállás nélkül
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
A kábelhosszúság 0,305 m.
A megfelelőségi tanúsítványok RoHS és CE, REACH.
A magasság 8 mm, tömeg 5 g.
A csomagolás mérete: széllesége 125 mm, mélysége 225 mm, magassága 8 mm.