Startech.com DP2VGAHD20 displayport bemenet, HDMI és VGA kimenet
Termékleírás
Kimenetek és csatlakozók
Kényelem és tanúsítványok
Méret és csomagolás
A méretek: szélesség 60 mm, mélység 42 mm. A csomagolás méretei: szélesség 80 mm, mélység 177 mm, magasság 20 mm. Mennyiség csomagonként: 1 db.
Használati tippek
Egyszrűen csatlakoztatható és mobil használatban is megbízható.
Startech.com USBAMB1MU USB A - Mini-B kábel 1 m USB 2.0 up-angle nikkel érintkezők fekete
Axis 01471-001 TX30 acél pántok 1450 mm pár