Startech.com DP2HD4K60S DisplayPort to HDMI adapter 4K60
Termékleírás
Ez a StarTech.com DP2HD4K60S egy praktikus DisplayPort to HDMI adapter, amely lehetővé teszi, hogy a DP forrásod 4K felbontásban, 60 Hz-en jelenítse meg a tartalmat HDMI kijelzőn vagy projektoron. A kompakt kialakításnak köszönhetően bárhova magaddal viheted. A kábelhossz 0,215 m, így rövid úton is kényelmes a csatlakoztatás.
A csatlakozók 1. DisplayPort bemenet és 2. HDMI kimenet. A jelátvitel 4K60Hz-re van optimalizálva, és az alkmlmazás során nincs szükség szoftverre. Megfelelőségi tanúsítványok: CE, RoHS. Tömeg: 24 g. Szélesség: 195 mm, Mélység: 215 mm. Csomagolás szélessege: 200 mm, Csomagolás mélysége: 220 mm, Csomagolás magassága: 14 mm. Mennyiség csomagonként: 1 db.