Startech.com DP21-1M-DP40-CABLE DP 2.1 DisplayPort kábel 1 m
Termékleírás
A kábelátmérő 6,5 mm és tömege 66 g, így könnyen hordozható a mindennapi használat során. A csomagolás méretei: szélesség 128 mm, mélység 220 mm, magasság 21 mm.